Koszt i warunki dostawy

Zamówienia wysyłkowe w sklepie listwy-cokolowe.pl realizowane są za pośrednictwem spedytorów:

Paczki: DHL, DPD, JAS-FSBG, ROHLIG SUUS

Palety: Pekaes.

Istnieje możliwość odebrania drzwi, ościeżnicy lub całego kompletu za pomocą usługi kurierskiej lub odbioru osobistego w siedzibie firmy. Oznacza to, że zakupiony produkt zostanie zabezpieczony do transportu. Klient przy składaniu zamówienia ma możliwość wyboru rodzaju dostawy.

Koszty dostawy zależą od wielu czynników, takich jak np. gabaryt towaru, waga, forma płatności. Koszty te są wyliczane dynamicznie w zależności od wybranych przez Klienta opcji i prezentowane są w koszyku przy składaniu zamówienia.

Ceny transportów:

  • DHL, DPD

Usługa przewozu przesyłek o masie jednego opakowania do 30 kg dostarczana na zasadach door-to-door w systemie przewidywanego terminu doręczenia do 2 dni roboczych.

Paczki do 30 kg (akcesoria):
ilość sztuk: rodzaj transportu: cena:
1 kurier 30 zł
2 kurier 60 zł

Cena za transport towaru nie obejmuje rozładunku jak i wniesienia towaru. Transport wykonywany jest nie dalej niż do drzwi wjazdowych (bramy) budynku wskazanego w adresie dostawy i nie dalej niż do miejsca do jakiego może bez przeszkód i bezpiecznie dojechać samochód transportowy bez stosowania wyładunku i załadunku towaru. Miejsce dostawy podane w adresie powinno być odpowiednio przygotowane i dostępne dla samochodu transportowego. W przeciwnym razie transport będzie zakończony w miejscu do jakiego może bezpiecznie dojechać samochód transportowy.

Czas realizacji:

- czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, płatność, wystawienie dokumentu sprzedaży, realizowanie zamówienia, spakowanie paczki)

Na czas otrzymania przesyłki składa się:

- czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (od 1 do 4 dni roboczych)

Przy zamówieniu każdego produktu dostępnego w naszym sklepie, przy wyborze spedytora, pojawia się informacja o przewidywanym czasie wysłania towaru. Czas ten nie obejmuje czasu kompletowania zamówienia i liczony jest od momentu przekazania przesyłki kurierowi do momentu doręczenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl